Нововолинськ: знайшли водія-втікача, який вчинив аварію

У Нововолинську правоохоронці знайшли вантажівку, яка врізалася в дерево, після чого водій зник із місця пригоди.

На порушника склали три протоколи, ‒ пише Нововолинськ діловий.

«Перевернули все місто, але його машину знайшли. На приватній стоянці. Установили і особу водія. Це власник машини 32-річний Володимир, місцевий мешканець. У нього вантажівка ГАЗ», ‒ розповів Віктор Пикалюк, старший інспектор ДАІ у Нововолинську.

Правоохоронець каже, що водій свою провину визнав, надав пояснення, щоправда, заперечував деякі деталі. Мовляв, на дорогу вибігла дитина, то він мусив різко повернути вбік.

«Ще каже, що одразу після цього поїхав до «Вопаку» забирати дружину чи щось таке, ми в сімейні нюанси не вдаємося», ‒ додав даішник.

За словами правоохоронця, на чоловіка склали три протоколи: пошкодив свій транспортний засіб (крило, фари) ‒ є фотографія; зник із місця ДТП; створив аварійну ситуацію для пішоходів.

«Усі три протоколи завтра-післязавтра доправимо до суду. Склали їх переконливо, навряд чи він викрутиться. Тим більше, що він і сам визнав свою провину частково. За ці порушення йому світить або штраф, або позбавлення посвідчення водія, або громадські роботи», ‒ пояснив Пикалюк.

dtp dtp