Навіть «сєпари» героя з Волині поховали по-людськи, – волонтер

Загиблого на війні бійця Віталія Харитонюка, з яким щойно попрощалися на Волині, навіть терористи поховали як людину, а не залишили в полі бездиханне тіло.

Про це у соцмережі Facebook повідомив волонтер Андрій Попик.

Він висловив вдячність усім, хто долучився до супроводу колони, котра провела в останню путь додому молодого захисника нашої свободи та незалежності Віталія Харитонюка.

«Цьому хлопчині цього року виповнилося б всього 20 років. Тільки вдумайтесь – 20! Він молодший за незалежність нашої України, а вже віддав за неї своє життя, найвищу ціну яку можна тільки заплатити», – пише волонтер.

Він відзначив, що нарешті у громади міста є усвідомлення того, що в країні війна. Адже за маршрутом траурної колони автівки зупинялися, а пішоходи схиляли голови перед загиблим героєм.

«Я дякую Команді відважних юнаків з Чорний Тюльпан. Волинь. Хлопці, як завжди гарячі і моторні, знайшли спонсорів на пальне та зголосились своїм авто привезти Героя до батьківської хати, а саме головне за активну допомогу у пошуках Віталія, вони як ні хто допомагали Vasylenko Dmytro знайти та повернути до рідного дому загиблого воїна», – додав Андрій Попик.

«Дмитро (це мій Кум і я пишаюсь цим) практично з перших днів загибелі Віталія займався його поверненням. З ким тільки не спілкувався: СБУ, розвідка, сєпари, побратими, рідня, влада і всі хоч якось намагались допомогти (окрім сєпарів, послали відразу, але і їм дяка за те, що не покинули в полі, а поховали, як людину)», – додає він.

«Ви навіть не уявляєте, як пишалися батьки своїм сином. Так там були і сльози смутку, але я бачив і сльози гордості та поваги до їхнього ж сина. Ви внесли у їх серця вітер підтримки і надхнення далі жити і ставити на ноги молодшу доньку. Я бачив очі батьків по дорозі у Дніпропетровськ, бачив їх у морзі під час оформлення паперів, це були інші очі, повні розпачу, безнадії, а дорогою до Києва пустоти котру ні чим не можливо наповнити», – зазначив волонтер.