На Волині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого героя

Меморіальну дошку в пам’ять про загиблого героя Олександра Сацюка відкрили на території Куснищанської школи Любомльського району. Військовослужбовець був учнем цієї школи.

Про це повідомляє БУГ.

Віддати останню шану патріоту, бійцю спеціальної роти «Світязь» прийшли батьки героя, дідусь та бабуся, учні, вчителі, представники районної влади, друзі. Олександр загинув під Іловайськом 29 серпня 2014 року.

Перша вчителька бійця Тамара Абрамчук розповіла, що Сашко був добрим, щирим та веселим: «Гортаючи сторінки його дитячого зошита, натрапила на текст: «Я хочу бути сміливим, схожим на улюблених героїв…». Тепер він став героєм для всіх нас. Сашко сміливо віддав своє життя за наше, сподіваюся, щасливе майбутнє», – додала вчителька.

За словами класного керівника Олександра Галини Дячук, вчительський колектив планував зустрітися з учнями за п’ять чи десять років після школи, однак доля розпорядилася інакше. «Ми зустрілися значно раніше, й ця зустріч була сумна, з сльозами на очах. Спочатку – на похоронах Сашка, а зараз на відкритті пам’ятної дошки. Причиною цьому стала війна. Я дивуюся, яким потрібно бути сміливим і рішучим у своїх вчинках, коли кілька разів, звертавшись до військкомату, йому відмовляли в мобілізації, він йшов знову. Пішов, і не повернувся», – з жалем говорить жінка.

Також на заході був присутній начальник міліції громадської безпеки УМВС в області Анатолій Шумик. Він подякував батькам за те, що вони виховали героя, сказавши, що відповідно до указу Президента, Сацюка Олександра посмертно нагороджено орденом «За мужність»  ІІІ ступеня. Нагороду Анатолій Шумик вручив матері Сашка.

Нагадаємо, що в Іваничівському районі п’ятьом школам присвоїли імена загиблих воїнів.

DSC_1566 DSC_1573 DSC_1583 DSC_1590 DSC_1597 DSC_1605 DSC_1623-1024x678