Луцькі школярі передали 5 тисяч на потреби бійців

Вихованці 14-ої Луцької гімназії передали «Автомайдану України» 5 тисяч гривень на потреби бійців, а також власноруч сплетені браслети та продукти харчування.

Кошти зібрали під час звітного концерту гімназії 30 квітня, ‒ повідомляють у прес-службі ГО «Автомайдан України».

«Ми збирали кошти на лікування бійців, потреби госпіталю, писали листи і продовжуємо це робити. Хочемо висловити свою повагу і шану активістам, волонтерам, нашим героям. Сподіваюсь, що найближчим часом війна закінчиться і ми будемо жити у вільній цілісній країні», – розповіла директор закладу Марія Кардаш.

Автомайданівець Дмитро Кічук, який займається тиловим забезпеченням новоствореного батальйону «Донбас Україна» подякував учням та викладачам за допомогу і подарував шеврон батальйону.

«Я довгий час був волонтером ГО «Автомайдан України». Їздив час від часу на Схід. А коли мобілізували, то вирішив, що допомагатиму новому батальйону «Донбас Україна» в АТО. Зв’язуюсь з нашими автомайданівцями. Сам приїжджаю. Шукаю спонсорів, які могли б допомогти, небайдужих людей.», – розповів він і додав: «У мене також є діти. Я дивлюсь і на них, і на вас, і бачу, що ви кращі, ніж ми. У вас нема совка в голові».

«Тут навчається моя дочка. І я дуже дякую вам за те, що допомагали нам і продовжуєте це робити. Зараз частина добровольців повернулася додому. Але ми знаємо: як тільки там ситуація загостриться, ми відразу поїдемо», – зазначив колишній доброволець «Азову», представник ГО «Волинське об’єднання учасників АТО та волонтерського руху» Юрій Рудницький.

DSCN2573 DSCN2590 DSCN2594