Луцьк: автомайданівці розповіли про благодійний дрег-рейсінг

Керівники ГО «Автомайдан України» та представник луцького клубу «Streeter. Ua» Владислав Оніщук розповіли про програму під час змагань з дрег-рейсінгу 24 травня.

«Ми плануємо організувати акцію на 24 травня дрег-рейсінгу спільно з клубом «Streeter. Ua». Акція планується як благодійна. За планом – зібрати гроші для бійців, які перебувають на Сході», – сказав керівник ГО «Автомайдан України». Він розповів, що також метою змагань буде популяризація української кухні, музики, та залучення людей до занять спортом.

«Клуб «Streeter. Ua» неодноразово проводив змагання з дрег-рейсінгу», – зазначив учасник клубу Владислав Оніщук. Він пояснив, що автомобілі поділять на 4 групи в залежності від об’єму двигуна. Це необхідно для того, щоб поставити учасників у рівні умови. Перед початком змагань учасники пройдуть медичний огляд та перевірку на технічну справність автомобілів, також ознайомлять з правилами поведінки на треці.

«Ми розраховуємо на понад 30 учасників», – зазначив заступник керівника «Автомайдану України Андрій Попик. Щодо кількості відвідувачів, то організатори, враховуючи досвід попередніх змагань з драгрейсигу, очікують побачити понад три тисячі людей.

Вхідний квиток буде коштувати 50 гривень, діти до 14 років зможуть пройти безплатно. Організатори зазначають, що 50 гривень – це мінімальний внесок, відвідувачі можуть жертвувати і більші суми. Також під час змагань будуть встановлені скриньки для збору коштів.

Волонтери сподіваються і на спонсорську допомогу. Частину квитків передадуть волонтерам та бійцям, які брали участь у бойових діях на Сході України. «Інших волонтерів ми не долучали, але якщо хтось захоче допомогти, то ми будемо раді» – додав Олег Бондарук.

Під час змагань будуть проходити розважальні заходи, відбудуться заїзди на 402 метри, виставка реторомобілів, виступить гурт «Моторола». На змаганнях працюватиме ініціативна група, яка буде клеїти наклейки на автомобілі. Також можна буде купити страви української кухні, проте алкогольними напоями частувати не будуть – організатори наголошують на популяризації спорту. Активісти зазначають, що до акції долучаються багато підприємців, які передадуть частину вилучених коштів на потреби бійців. Представники «Автомайдану України» закликають підприємців, котрі мають бажання встановити торгові точки на змаганнях, звертатися до організаторів. Також автомайданівці запрошують луцьких автомобілістів долучитися до участі в перегонах.

Реєстрація учасників розпочнеться 24 травня о дев’ятій годині ранку. У день змагань з 12- тої години буде збільшено кількість маршруток, які курсуватимуть від Київського майдану до місця проведення заїзду. Також після закінчення концерту орієнтовно о 20 -21 годині маршрутки будуть повертатися до Луцька. Охоронятимуть порядок під час змагань міліціонери з Луцького райвідділку, допомагатимуть волонтери. Організатори закликають долучитися до акції максимальну кількість людей. На що витратять виручені кошти визначать після підрахунку суми. Проте волонтери зазначають, що намагатимуться «закрити» хоча б одну з потреб бійців, а не розпорошувати кошти на різні потреби.

nfXi_lezxac