Історія від волонтера: лист від дружини пораненого героя

Волонтерка Наталія Ариванюк опублікувала лист, отриманий від дружини важкопораненого військового.

Зробила вона це на своїй сторінці у Facebook.

Волонтерка отримала лист від дружини пораненого підполковника Сергія Мазура. Чоловік був начальником відділу прикордонної служби «Керч». Військовий не зрадив присязі та на відміну від своїх інших колег не перейшов на сторону Рсії. Після Чонгара прикордонник потрапив до батальйону «Луцьк-1».

В березні Мазур воював на передовій в Пісках, де потрапив під мінометний обстріл. До них саме приїхали спостерігачі ОБСЄ, чоловік встиг всіх відправити в укриттях, четверо хлопців залишилися ззовні. Сергій тоді дістав найважчі поранення. Пораненого доставили в красноармійську лікарню та врятували йому життя, в Дніпропетровську – руки-ноги, але щоб ними рухати потребує дорогих пластин, які йому вживлять хірурги, це головний фінансовий тягар його лікування. Сергій потребував близько 150 тисяч гривень.

«Я зверненнулась особисто до керівників Благодійного фонду Ігора Палиці «Новий Луцьк» Товстенюка Олександра та Констанкевич Ірини з проханням оплатити дороговартісну пластину, яку лікарі на той момент вже поставили Сергію, бо так потребувала ситуація, і вони прийняли правильне позитивне рішення! Прийміть і від мене подяку за вашу великодушність!», – пише активістка.

Далі волонтерка приводить текст самого листа. Публікуємо його без змін та правок.

«Доброго дня!

Я, Дар’я Мазур, дружина бійця, підполковника Сергія Мазура, даним листом висловлюю слова глибокої вдячності Благодійному фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», за те, що оплатили лікування мого чоловіка Мазура Сергія, командира Оперативного прикордонного батальйону «Луцьк-1», який внаслідок мінометного обстрілу отримав важкі поранення в зоні АТО, поблизу с. Піски. Стан його був дуже важкий, для його лікування потрібні були значні кошти, яких сім’я не має.

Від мого імені, від імені мого чоловіка та нашої маленької донечки, низький Вам уклін за те, що не залишились байдужим до нашого горя, та подарували надію та можливість повноцінного одужання Сергія, після чого він зможе знову повернутись до виконання свого обов’язку – захисту кордонів нашої Батьківщини. А тепер, завдяки Вашій допомозі, бажання мого чоловіка є реальним та здійсненним.

Попри те, що сума за пластину була дуже значною (86 900,00 грн.), Ви допомогли моєму чоловіку, не знаючи його особисто, адже він перебуває на лікуванні в місті Києві, в Центральному клінічному госпіталі Державної прикордонної служби. Ваша допомога надійшла у ці складні для всіх нас часи.

Впевнена, що Ваш вчинок є прикладом для наслідування. Надаючи допомогу, Ви даруєте радість і надію!

Бажаємо Вашому фонду творчих успіхів, реалізації усіх задуманих планів, натхнення працівникам, нехай Господь допомагає Вам у Ваших безкорисних справах, а Ваша доброта і щедрість вертаються до Вас сторицею! Миру усім нам.

А також хочу подякувати журналістці – Марічці Падалко, волонтерам – Олександрі Тараненко та Наталії Ариванюк, за їхні добрі серця, без допомоги яких лікування мого чоловіка не було б таким успішним та ефективним.

12.05.2015 р.
З повагою, та вдячністю
Мазур Дар’я
».

11181201_815431915188528_5702705614219970337_n