Боєць «Айдару» каже, що тон у війні задають добровольці

Військовий із батальйону «Айдар» Олександр Дмитрієв із позивним «Кутузов» переконує, що тон у війні Сході задали саме бійці добровольчих батальйонів.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

«Айдарівець» Олександр Дмитрієв із позивним «Кутузов» розповів, чому пішов у військо добровольцем.

«Після смерті Нігояна чаша терпіння переповнилася. Я не зміг більше терпіти цей «безпрідєл» влади. Я зібрався й поїхав на «Майдан». Побувавши там, я зрозумів: що я роблю і для чого. На Майдані мені беркутівець вибив око. Далі – складні операції. Коли одужав, то усвідомив, що бій за незалежність України продовжується, але вже в іншому форматі – війни. Я пішов в «Айдар». Спочатку у нас було на 300 чоловіків 50 автоматів, але це не завадило нам успішно формуватися й розвиватися, як військове угрупування та показувати результати», – розповідає боєць.

Він додає, що на початках було дуже важко, адже не було належного забезпечення, втім, відступати ніхто не планував.

«Пригадую свій перший бій, весь час думав, щоб не «завалили». На полі бою я дивувався, що під час обстрілів я лажу по землі, а досвідчені воїни просто собі ходять. Складно було перебороти свій страх. Після першого реального бою половина поверталася додому, а ті, хто лишалися, – лишалися назавжди. Потому ми взяли Щастя та пішли далі. Я так скажу, що добровольці, які самі пішли, бо не змогли стояти осторонь посягань окупанта на Батьківщину, – почали задавати цій війні тон. Зараз ми виховали армію, подібну якій в Європі не знайдеш. Психологічний, моральний дух – дуже високі, патріотизм робить незламними. Прикладом цього є те, що наші хлопці виступали проти добре озброєного агресора на танках лише з одними автоматами та перемагали», – наголошує «Кутузов».