Волинський воєнком прозвітував про демобілізацію

Станом на 12 травня вже демобілізовано 74% військовослужбовців з Волині, яких призвали під час першої хвилі мобілізації, з них 87% зараховані до резерву. Поряд з тим продовжується призов на строкову службу.

Про це повідомив в.о.військового комісара Волинської області Роман Кулик під час оперативної наради в голови ОДА Володимира Гунчика.

Найближчим часом планують демобілізувати ще 2415 військових. Відповідно до другої хвилі мобілізації, протягом травня та червня має прибути ще 263 військовослужбовці.

Щодо призову на строкову службу, Роман Кулик розповів, що до середини червня необхідно відправити у частини 480 призовників. На сьогодні вже призвали 272 військових, а це 57% від плану. Зокрема цього тижня відправлять 10 бійців у 101-у окрему бригаду, ще 101 призовник буде відправлений 3 і 10 червня.

«Кількісно ми наближаємося до планового виконання», ‒ зазначив Роман Кулик.

Придатними до військової служби визнано 250 призовників. Водночас військовий комісар зазначив, що частина з них не відповідає вимогам військових частин – у спецназ Нацгвардії зокрема потрібно 20 бійців не нижчих від 180 см, без татуювань, без приводів у міліцію та судимих родичів.

По призову на строкову військову службу лише Луцький район виконав план, інші ж мають «добрати ще» від 1 до 20 призовників, ‒ зазначив Кулик.