Шиба пояснив, чому депутати не підтримали бойкот російського

Депутати Луцької міської ради 29 квітня відмовились звертатись до підприємців, аби ті припинили продавати російські товари у місті, бо «окремі лучани» не готові відмовитися від торгівлі російським.

Про це розповів депутат Богдан Шиба під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту у вівторок, 12 травня.

Лише 14 депутатів проголосували «за» пропозицію звернутись до підприємців припинити реалізацію російських товарів на території Луцька.

Автор проекту Богдан Шиба вважає, що окремі лучани не готові відмовитися від торгівлі російськими товарами, бо думають про власну вигоду.

«Рекомендувати юридичним особам, що створені відповідно до чинного законодавства України, громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які здійснюють господарську діяльність на території міста Луцька, максимально обмежити, аж до повного припинення, будь-які правовідносини пов’язані з реалізацією на території міста Луцька товарів, робіт та послуг, що виробляються, надаються, виконуються суб’єктами господарювання Російської Федерації», – йдеться у проекті рішення.