Лучани скаржаться на шум в кафе «Ring»

Мешканці будинку №4 на вулиці Ніла Хасевича поскаржилися члену виконавчого комітету Луцької міськради Богдану Климчуку на нічний шум в кафе “Ring”.

Про це він написав у Facebook.

“Шановні мешканці! Довожу до Вашого відома, щоб обмежити роботу даному закладу режим роботи, або на них вплинути, щоб вони зменшили гучність, потрібно аби міліція зафіксувала факт порушення режиму тиші згідно ст. 182 КУАП. На практиці підлеглі начальника міліції Муковоза Ігора Володимировича відмовляються це робити, так ні біля Опери, ні біля Карабаса Барабаса після численних звернень згадані вищі порушення не фіксувались”, – відповів він.

“На даний момент прошу усіх громадян при порушенні режиму тиші, викликати міліцію фіксувати прізвища міліціонерів, які відмовляються бачити ці порушення, а я в свою чергу готуватиму депутатські звернення від депутата Ігор Лапін у відповідні органи на бездіяльність міліції. Для початку запрошую усіх зазначених жителів брати подушки і приходити з ними на міськвиконком, де журналістам буде цікаво дізнатися чому мер і начальник міліції не хочуть чути про їх проблеми. Місце зустрічі 08.30 середа 20.05.2015 зал засідань виконавчого комітету Луцької Міської Ради”, – додав посадовець.

Також він опублікував текст заяви від лучан.

DSC_0421DSC_0420