Боєць закликав волинських студентів не бути байдужими

Колишній студент СНУ імені Лесі Українки, який воює на Сході, звернувся до нинішніх спудеїв з проханням не нарікати на важке життя, а долучатися до волонтерського руху.

Про це повідомляє Інформаційне агентство «Волинські новини».

Сьогодні, 12-го травня, у телефонній розмові волинянин Олександр Кравченко, який зараз воює у Луганській області, попросив молодь не стояти осторонь війни.

«Зараз багато хто нарікає, що долар «виріс», все дорого, але ви зрозумійте, що зараз війна, час – складний. Доки вона не завершиться, то добра не буде. Є така приказка: «наша хата скраю». Але я вам так скажу, що окраїна перша й зустрічає ворога. Тому закликаю вас долучатися до волонтерського руху, бо жити звичним собі способом, як це було раніше, – не можна. Це той же Майдан, але він перекинувся на Схід. Cвою незалежність ми отримали безкоштовно, а зараз її заробляємо кров’ю і потом. Чим нас буде більше, тим швидше настане перемога», – наголошує волинський боєць.

Зауважимо, що Олександр Кравченко мав престижну високооплачувану роботу в Луцьку, але добровільно пішов на фронт.

«Якщо не я, то хто?! Часто хлопці думають, що, мовляв, підуть на війну, якщо ворог прийде сюди, на Волинь. Так от я вам скажу, що коли фронт прийде на Волинь – буде пізно», – додає солдат. Олександр каже, що на війні з собою має дещо дуже дороге йому – карту України, яку не хоче змінювати.

IMG_0488w