У Луцьку біля замку зловили педофіла

У Луцьку громадські активісти продовжують “полювання” на педофілів.

10 травня вони впіймали чоловіка, який прийшов на зустріч з неповнолітньою дівчиною.

Попередньо активісти створили на сайтах знайомств акаунти нібито неповнолітніх хлопців та дівчат. За декілька днів на ці акаунти надійшли повідомлення від чоловіків, які бажали познайомитися. Опісля під час розмови вони домовлялися про зустріч і говорили про секс та інтимні речі.

Так, після тривалого спілкування на одну з фейкових сторінок написав чоловік 34 років, який запропонував 15-річній дівчинці зайнятись, як він заявив пізніше, “пестощами”. Після чого активісти домавились про зустріч 10 травня.

Під час бесіди чоловік надіслав своє фото. Також публікуємо переписку з ним.

Нагадаємо, 4 травня “педофілолови” впіймали чоловіка, який прийшов на зустріч з 15-річним хлопцем.

Чоловік прийшов у домовлене місце, після чого з дівчиною вони рушили в бік Стиря вулицею Кафедральною. Біля річки до “пари” підійшли хлопці, які почали з ним розмову. Чоловік спочатку пручався, кричав і навіть вкусив одного з хлопців, але після того, як місцеві, які вийшли на шум, викликали міліцію, погодився на камеру розповісти, чому прийшов на зустріч та чи має педофільський досвід. Більше на відео нижче:

УВАГА!!! НА ВІДЕО – НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА!!!

 

Міліціонери забрали чоловіка у відділок, попередньо взявши покази в активістів.

DSC_0085

Працівник міліції записує покази затриманого “педофілоловами”

До речі, активісти створили в соцмережі “Вконтакте” групу, в якій розповідатимуть про свої дії. Для переходу в групу натисніть сюди.