Володимир-Волинський: назвали священиків, які не молилися за воїнів

Волинські священики православної церкви Московського патріархату відмовились молитись за загиблих воїнів під час спільної молитви у День пам’яті.

Про це інформує «Вголос».

Так, 8 травня, у День пам`яті та примирення у Володимирі-Волинському під час спільної панахиди священослужителів усіх конфесій, представники православної церкви Московського патріархату відмовилися спільно молитися за загиблих воїнів.

Церковники першими з’явилися біля Обеліску Слави на площі Героїв, відслужили персональну панахиду та залишили місце урочистостей, не дочекавшись представників влади та інших конфесій і не приєднавшись до спільної заупокійної молитви за загиблими у роки Другої світової війни та тими, хто наразі захищає Україну від російського агресора.

Серед тих, хто покунив молитву передчасно, зокрема, отець Олексій – ректор регентського духовного училища; отець Валерій – священик Свято-Успенського собору; голова єпархіального відділу по взаємозв’язках з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями протоієрей Олексій Шаран, отець Юрій Хавура з села Бобичі Володимир-Волинського району.