У Луцьку – новий волонтерський фотопроект

У Луцьку в день сім’ї можна буде безкоштовно зробити родинну світлину на згадку.

Про це повідомляють організатори акції.

Творча група до складу якої входить студія свята, фотограф, флорист-декоратор та студія звуку, вирішили подарувати лучанам свято. Так, 15 травня відзначають День сім’ї, тож з цієї нагоди жителі та гості обласного центру матимуть змогу зробити гарні й професійні світлини на пам’ять.

На Театральному майдані з 16 до 20 години будуть обладнані за декоровані місця для фотозйомки. Усі охочі зможуть безкоштовно сфотографуватись та отримати фото через соціальні мережі проекту.

«Дуже часто люди не мають можливості, або й нагоди піти у салон та зробити хорошу світлину. Тож виходить, що сім’я з кількох людей немає жодного спільного фото. Ми хочемо виправити цю ситуацію та подарувати спогади і гарні емоції», – розповідають організатори.

Також під час акції буде чимало цікавого реквізиту та прикрас, а гарний настрій створюватиме мім.

Організатори проекту «Родинне фото» студія звуку «Октава», фотограф Ярослав Близнюк, студія свята «Кулька-булька» та квітковий магазин. Захід відбувається за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради.

До слова, проект матиме і соціальну складову. На жаль, чимало сімей на Волині мають біду, малюкам поставили страшний діагноз – рак. Тож, аби допомогти цим родинам усі учасники зможуть пожертвувати кошти для БФ «СТОПРАК».

11221089_819943798075718_1595018439_o