Як владці Волині та Луцька пригощали ветеранів

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки голови облдержадміністрації Володимир Гунчик та обласної ради Валентин Вітер, міський голова Микола Романюк зустрілися з ветеранам.

Про це повідомили у прес-службі мерії.

Гунчик від імені присутніх керівників подякував ветеранам за їхній подвиг, відвагу і мужність, країну, яку нині маємо.

“Ми запросили Вас у музей, щоб побачивши історію воєн, поринули у спогади, згадали своїх побратимів, яких уже нема з нами. Ми низько вклоняємо голови перед їхньою пам’яттю. Хтось з Вас був на передній лінії фронту, хтось у лісах боровся з окупантами, частина ветеранів за свій патріотизм і любов до України були заслані у концтабори, де пережили багато болю”, – наголосив голова облдержадміністрації.

Також Володимир Гунчик звернув увагу, що під час сьогоднішнього мітингу на меморіальному комплексі “Вічна Слава” пролунали слова: “Німці схилили голови і вибачилися, поляки і українці примирилися”. “Тож дуже хочеться, щоб наші ветерани, незалежно у складі якої армії воювали, – теж примирилися. Необхідно припинити ділити ветеранів, адже усі вони нам дорогі і шановані”, – переконаний він.

Побажав довгих років життя ветеранам і благословив їх і митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Також для ветеранів організували святковий обід. За одним столом зібралися воїни радянської армії, УПА, учасники антитерористичної операції та військовослужбовці, які виконували інтернаціональний обов’язок в Афганістані.