В соцмережах – акція «Пам’ятаємо. Пишаємося. Переможемо»

В Україні презентували серію патріотичних плакатів до дня пам’яті та примирення.

В рамках акції в соцмережах та інтернет-ЗМІ буде поширюватися серія тематичних плакатів із зображеннями героїв-українців часів Другої світової війни і героїв, які сьогодні захищають Україну від російської агресії на Донбасі, а також допомагають в тилу. Таке повідомлення з’явилося на сайті групи “Інформаційний спротив”, – повідомляє 5 канал.

Згідно з повідомленням, акцію організовано в рамках проекту “Пам’ятаємо. Пишаємося. Переможемо”, присвяченого Дню пам’яті та примирення і 70-річчю Перемоги над нацизмом.

“На створення плакатів нас надихнули відеоролики до Дня перемоги, підготовлені групою “Інформаційний спротив” в рамках проекту “Пам’ятаємо. Пишаємося. Переможемо”.  Ці ролики високо оцінила глядацька аудиторія – вже за перші кілька днів їх подивилися більше 1 млн. інтернет-користувачів, а сьогодні транслюють центральні та регіональні телеканали. Ми впевнені, що такі аналогії і паралелі сьогодні як ніколи потрібні нашій державі – українці повинні пам’ятати і знати людей, чиїми зусиллями була здобута перемога в 1945 році, і завдяки кому ми обов’язково переможемо сьогодні”, – зазначає прес-служба в повідомленні Центру політичного консалтингу.

За інформацією видання, з пропозицією продовження проекту Центр політичного консалтингу звернувся до координатора “Інформаційного спротиву” Дмитра Тимчука, який охоче підтримав цю ідею.

Другий етап проекту “Пам’ятаємо. Пишаємося. Переможемо” стартує на сайтах групи “Інформаційний спротив” та Центру політичного консалтингу, а також у соцмережах.

волонтеркаплакат заводплакат зустрічплакат кіборгиплакат русланаплакат Савченко тилплакат УПА плакат хуйлоплакат