Посадовців покарали за ями на волинських дорогах

Протягом 2015 року за неналежний стан утримання доріг та невиконання законних вимог Державтоінспекцією складено 68 адміністративних протоколів, про порушення норм утримання вулично-шляхової мережі направлено 47 інформацій до органів місцевої влади та 9 – до прокуратури.

Про це повідомили в УДАІ УМВС у Волинській області.

Волини відзначають, що даішники регулярно перевіряють стан доріг. Такі заходи спільно з представниками дорожніх і комунальних організацій проводяться з метою приведення вулиць і доріг області у належний стан та для безпечного руху транспорту.

У ході перевірки виявлено, що шляхове покриття автомобільних доріг має ямковість, значні нерівності, напливи, колійність та просіданнями проїзної частини, що загрожує безпеці дорожнього руху. Відтак керівникам відповідних дорожніх і комунальних організацій видали 21 вимогу на ліквідацію аварійної ямковості. На їх виконання дорожніми організаціями на автомобільних дорогах загального користування ліквідована ямковість на площі 136,7 м2. На даний час роботи з ліквідації ям тривають.

Протягом нинішнього року на посадових осіб дорожніх та комунальних організацій за порушення норм, правил і стандартів, щодо забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні вулиць і доріг, а також за невиконання законних вимог Державтоінспекцією складено 68 адміністративних протоколів, про порушення норм утримання вулично-шляхової мережі направлено 47 інформацій до органів місцевої влади та 9 – до прокуратури.

Також на усунення ямковості на влучно-шляховій мережі обласного центру Державтоінспекцією видано 4 вимоги, всі вони виконані лише частково. За незадовільний стан дорожнього покриття вулиць обласного центру посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 140 Кодексу про адмінпорушення (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт).

Зважаючи на це, Державтоінспекція застерігає: «Аби уникнути пошкодження автомобілів, створення аварійної ситуації, виїзду на смугу зустрічного руху, необхідно враховувати стан проїзної частини та дотримуватися безпечного швидкісного режиму».