На Волині автомайданівці привітали ветеранів

Активісти «Автомайдану України» передали ветеранам продуктові набори.

Сьогодні, 8 травня, автомайданівці Дмитро Василенко та Андрій Попик завітали в гості до ветеранів у Луцьку та Ківерцівському районі.

Привітати ветеранів продуктовими наборами підтримали на зборах Автомайдану. «Ідея нагородити ветеранів з’явилася спонтанно. Почалися травневі свята, і ми вирішили проявити свою громадянську позицію та віддати шану тим, хто воював у Другій світовій війні», – каже Андрій Попик. Продуктові набори передали воїнам, які воювали на боці Червоної армії,  а також ветеранам Української Повстанської Армії.

«Ми звернулися до райдержадміністрації та обласної адміністрації, щоб отримати списки тих, кого  треба вітати», – каже Дмитро Василенко. Також він додав, що нажаль місцева влада не допомагає ветеранам ні в Луцьку, ні у селах. Дмитро Василенко додає, що часто ветерани потребують, щоб їх просто вислухали.

До ветеранів у Ківерцівський район разом з Дмитром Василенком їздили бійці, які брали участь у війні на Сході України. У Луцьку до ветеранів Червоної армії завітав також голова первинної організації авіаторів Григорій Швецов.

Волонтери відвезли допомогу ветеранам, які її потребували найбільше – лежачим або ж одиноким людям. Продуктові набори вручили п’ятьом ветеранам.