Лучани протестують проти нового «лєтніка» на ДПЗ

1233266_780113002084224_9121781163918244118_o

Активісти Народного контролю спільно із мешканцями будинків на Дружби народів у Луцьку примусили будівельників припинити незаконно початі роботи з облаштування майданчика під літнє кафе.

Події відбувались ввечері 7 травня в районі ДПЗ, – повідомили на сторінці організації у Facebook.

Там власник нічного клубу “Зебра” вирішив спорудити літнє кафе на газоні, що розташований поряд з гуртожитком. Але мешканці прилеглих будинків виступили категорично проти цих намірів, оскільки ніхто з ними планів щодо використання цієї території не погоджував. Тому вони звернулися за допомогою на гарячу лінію “Народного контролю”. На повідомлення відреагував координатор громадського руху на Волині, депутат Луцької міської ради Павло Данильчук, який прибув на місце подій.

Разом з іншим депутатом Юрієм Вегою та активними мешканцями вони примусили робітників припинити роботи. Адвокат власника нічного клубу не зміг надати належних підтверджуючих документів. Тому вирішили скликати наступного тижня збори мешканців прилеглих будинків, на які повинен прийти і власник клубу та представники виконавчих органів міськради. До того часу будь які роботи на обєкті мають бути призупинені.