Ковельські залізничники відремонтували бронетехніку

Залізничники відокремленого підрозділу «Ковельська дистанція колії» Львівської залізниці власним коштом провели капітальний ремонт БРДМ-2 для 14-ої механізованої бригади.

Над нею працювали близько місяця, – повідомляє «ПроКовель».

«Цю техніку привезли КРАЗом. Він притягнув машину сюди за її підвішану передню частину. Багато було питань до ходової частини, багато їх було до коробки передач. Одним словом, багато питань було. Всі ці питання треба було потрошки вирішувати», – пригадує начальник ВП «Ковельська дистанція колії» Віктор Стужук.

«Все це робиться за кошти простих людей у вільний від роботи час, тому в кожного є основна робота. Залізниця – це об’єкт підвищеної небезпеки і вимагає постійної роботи і контролю за питаннями безпеки руху, життям людей і так далі. В ковельській дистанції колії є багато різної техніки подібної до цієї БРДМ, яка сьогодні перед нами, тому спеціалісти підрозділу в досить короткий термін фактично за місяць провели капітальний ремонт машини, передаємо її військовим для захисту нашої української землі», – розповідає начальник Рівненської дирекції залізничних перевезень Іван Груник.

Зі словами вдячності до залізничників-волонтерів, які швидко відгукнулися на прохання військових, звернувся заступник командира військової частини у Володимирі-Волинському, майор Збройних Сил України Віктор Береговий. «Від управління і колективу 14-ї бригади дуже вам дякую за допомогу у відновленні боєздатності техніки. Великий уклін вам за зроблену роботу», – зазначив військовий.

«Це вже друга така техніка БРДМ, яку ми передаємо військовим. До цього ми обладнували контейнери, їх робили як модульні криївки, для захисту наших військових, також допомагали й іншими засобами. Думаю, що залізниця й надалі це робитиме. Це справа честі для нашого українського народу захистити свою країну», – ділиться планами начальник Рівненської дирекції залізничних перевезень Іван Груник.

Перед відправленням у військову частину капітально відремонтовану ковельськими залізничниками бойову розвідувально-дозорну машину БРДМ-2 освятив настоятель Свято-Михайлівської церкви отець Олександр. А вже звідти вона поїде в зону АТО.