ЗМІ: офшор депутата отримає бюджетний мільйон

На купівлю ліків та матеріалів для гемодіалізу Луцька міська лікарня витратить мільйон гривень. Медикаменти лікарня купить у волинського ТзОВ «Волиньфарм» за переговорною процедурою.

Про це йдеться у Віснику державних закупівель, – повідомляє портал Четверта влада.

Предмет закупівлі складається із 2 лотів:

– лот № 1 – лікарські засоби для проведення сеансів гемодіалізу;

– лот № 2 – допоміжні матеріали для проведення сеансів гемодіалізу.

На веб-порталі із державних закупівель міститься обґрунтування причини застосування переговорної процедури закупівлі: відповідно до п. 4 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 р. № 1197-VII замовником може бути застосована переговорна процедура закупівлі у випадку, якщо замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників.

ТзОВ «Волиньфарм» надало такі цінові пропозиції по лотах:

– Лот № 1 – лікарські засоби для проведення сеансів гемодіалізу – 897802 грн.

– лот № 2 – допоміжні матеріали для проведення сеансів гемодіалізу – 102164.4 грн.

Сума пропозицій переможця (999 966,4) майже точно «вписується» в очікувану вартість закупівлі, яка становить 1000 000 гривень. Нагадаємо, що пропозиція від цього товариства надходила на оголошений конкурс із закупівлі ліків для сеансів гемодіалізу.

Про себе ТзОВ «Волиньфарм» надає небагато інформації – лише загальна інформація про діяльність фірми та аптеки. Із сайту також відомо адреса ТзОВ: м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 12.

Однак у документації торгів на ВДЗ як учасник переговорної процедури «Волиньфарм» подає іншу адресу: 43025, м.Луцьк, вул.Крилова, 4,1.

Цікава ця фірма і з погляду реєстрації та засновників. ЄДР показує, що засновником ТзОВ « Волиньфарм» є Кларіс Груп ЛТД, яке зареєстроване на Сейшелах і має розмір статутного внеску 2500 000 гривень:

ЄДР_ВОЛФАРМ_2

Керівником цієї фірми є Шайко Станіслав Павлович. А з 2013 року у керівному складі фірми є і Бондарук Валерій Анатолійович. Саме ж товариство зареєстроване у 1996 році.

ЄДР_ВОЛФАРМ_1

Бондарук Валерій є депутатом Луцької міської ради і в скупих біографічних відомостях вказує що є комерційним директором «Волиньфарму». Також у біографії вказано, що до 1994 року він працював в в УБОЗ УВС у Волинській області. А з 1994 року працює комерційним директором у «Волиньфарм». Проте як підписант у цьому товаристві він зявивися у 2013 році. Відомо, що керівників цього підприємства Станіслава Шайка та Валерія Бондарука поєднує спільна робота в органах МВС.

До речі, це товариство досить потужно використовує свої ресурси із «допомоги» комунальним підприємствам. До прикладу, депутати обласної ради у 2013 році розглядали пропозиції добудови аптеки цього підприємства до Волинського онкодиспансеру – тоді пан Шайко переконував обранців, що хворим потрібна нова аптека. Крім того, аптека «Волиньфарму» є і у Луцькому клінічному пологовому будинку та дитячій поліклініці.