ЗМІ: на КХП-2 люди 4 місяці сидять без зарплати

На Луцькому комбінаті хлібопродуктів № 2 вже четвертий місяць не виплачується зарплата, хоча керівництво підприємства заявляє про протилежне.

Про це повідомляє Вголос з посиланням на працівників підприємства.

За їхніми словами, ситуація на Луцькому КХП-2 плачевна, зарплата не виплачується четвертий місяць. Хоча його новий директор Вадим Гранюк, призначення якого активно лобіював голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, публічно заявляє про протилежне.

«Зарплата на підприємстві не виплачується уже четвертий місяць. Ситуація критична. Немає надії на покращення, підприємство використовує зерно з державного резерву. Найгірше в цій ситуації те, що новий директор КХП-2 Вадим Гранюк, якого дуже активно лобіював на посаду нинішній голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, публічно вводить в оману суспільство і запевняє, в тому числі на телебаченні, що боргів по зарплаті немає. Це зовсім не відповідає дійсності. Цікаво, що за такого критичного стану справ новий директор лобіює бізнес-інтереси В’ячеслава Алфьорова, відомого волинського підприємця. Нещодавно на комбінаті з’явилася його охорона у кількості 12 осіб, яким мають платити по 3 тисячі гривень в місяць», – цитує видання працівника Луцького КХП-2.