З Волині на Схід поїде позашляховик

За ініціативи голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака спортивно-аматорський клуб «4х4 Буран» спільно з волонтерами Ковельщини передали на потреби військовій частині ВЧ-2749 Збройних Сил України позашляховик «Nissan Terrano».

Попередньо до адміністрації району надійшло клопотання від підполковника цієї частини, колишнього депутата райради, ковельчанина, який нині несе службу в зоні АТО, Володимира Шпіка, в якому наш земляк просить допомогти бійцям із транспортом, – пише ПроКовель.

За словами самого Шпіка, це прохання було виконано буквально за два тижні. Тут очільнику району прийшов на допомогу президент спортивного клубу Ігор Прадійчук, який разом зі своїми однодумцями вже неодноразово передавав у зону АТО техніку та інший конче необхідний гуманітарний вантаж.

Авто «Nissan Terrano» доставили в Україну з Польщі. Тут В’ячеслав Тарасюк, Олег Уніга та Ігор Прадійчук власним коштом його капітально відремонтували, тобто належно підготували до роботи на території, де тривають бойові дії. А ще – а це не менш важливо – «Nissan Terrano» має високу прохідність і здатен витримувати великі навантаження. Для вояків, які доправлять транспортний засіб до Житомирського навчального центру, а потім у Донецьку область, ці дві особливості машини – дуже доречні, адже її в зоні АТО використовуватимуть для перевезення боєприпасів, продуктів, а також для оперативної діяльності розвідки.

Подальше технічне обслуговування позашляховика взяв на себе все той же спортивно-аматорський клуб «4х4 Буран».

07_05_nissan1 07_05_nissan2 07_05_nissan3