Як влада Волині ветеранів вітала

Представники місцевої влади привітали ветеранів, які нині лікуються у військовому госпіталі у Луцьку, із 70-ю річницею перемоги над нацизмом у Європі.

Урочистий захід відбувся 7 травня, – пише Волинський інформаційний портал.

Першим привітав присутніх пацієнтів госпіталю голова Волинської облради Валентин Вітер. До ветеранів Другої світової війни він звернувся, що радий бути їхнім сучасником, оскільки має змогу спілкуватися з ними, почути їхні розповіді, що можуть стати прикладом любові до України.

«У нас іде війна. Гинуть наші хлопці, ваші сини, внуки. Тож бажаю, щоб ви були їхніми наставниками», – говорив очільник депутатського корпусу.

Також розповів, що прийшли у медичний заклад не з пустими руками – передали медикаментів на понад 20 тисяч гривень та медичне обладнання. Вітала ветеранів заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець. Вона зазначила, що сьогодні у госпіталі лікуються і молоді ветерани, які вже «пройшли пекло сучасної війни».

Вона побажала присутнім здоров’я, а також низько вклонилася їм за їхній подвиг. Також вона вручила відзнаки голови ОДА лікарям госпіталю у знак вдячності за їхню роботу. До вітань також приєднався заступник луцького міського голови Юрій Вербич, бажаючи здоров’я та благополуччя. Опісля вітань розпочався святковий концерт. Для ветеранів виступав камерний оркестр «Кантабіле».