Волинський чиновник їздить нерозмитненою автівкою, – ЗМІ

Голова Володимир-Волинської районної ради Андрій Оніщук не розмитнив свою автівку.

Про це повідомляє «Вголос».

Так, посадовець їздить нерозмитненим автомобілем «Сіт Алхамбра», який не зареєстровано на території України.

Такий висновок можна зробити з відповіді управління ДАІ УМВС України у Волинській області на запит «Рівне вечірнє».

Згідно з опублікованою декларацією про доходи керівника Володимир-Волинської районної ради, у його власності є автомобіль «Фіат 6П» 2008 року та «ВАЗ 2103» 1978 року. Втім протягом останнього року голову райради було помічено за кермом ще одного автомобіля – «Сіт Алхамбра» з іноземними номерними знаками 182 BLS. Постійно це авто можна побачити і на подвір’ї Володимир-Волинської районної ради та РДА.

У відповідь на інформаційний запит щодо не розмитненого автомобіля та його власників від фіскальної служби надійшла відписка, що «надання інформації без дозволу особи, щодо якої буде надано інформацію, законодавством України з питань державної митної справи не допускається».

В управлінні ДАІ відповіли, що «надати повну інформацію не можливо у зв’язку з недостатньою інформацією для пояснення конкретного випадку, оскільки відсутня інформація щодо власника автомобіля «Сіт Алхамбра», вищезазначений автомобіль на території України не зареєстрований, не з’ясовано підстав перебування у користуванні вищезазначеного транспортного засобу у громадянина Оніщука А. Ю».

11 12 13