Волонтери, не зупиняйтеся, – Гунчик

Губернатор Волині Володимир Гунчик просить волонтерів і далі допомагати українським військовим.

Про це повідомили у прес-службі ОДА.

Губернатор під час візиту до Старовижівського району поспілкувався із місцевими військовими і волонтерами.

«Можливо, рік тому потрібно було бути більш відкритими, говорити про чимало речей. Але тоді ніхто повірити не міг, що ворог піде та ще й з того боку, звідкіля не очікували. Чим сильні українці сьогодні? Вони дуже швидко мобілізуються. Звичайні люди, волонтери взяли на себе неймовірну місію», – заявив Гунчик.

За його словами, волонтери зробили багато, але на цьому не можна зупинятися.

«Що сьогодні кажуть хлопці на передовій? Немає такої потреби в харчування, одязі. Просять ліпшої зброї та навчити користуватися «натівською» аптечкою. А ще – спілкування, доброго слова й уваги. Солдати звикли до такої допомоги і їм її не вистачає. Тому, волонтери, не зупиняйтеся. Прошу вас і надалі контактувати з бійцями, підтримувати їх, надавати психологічну допомогу. Вдячний, що владі й волонтерам вдалося знайти порозуміння. Так, були зустрічі на високих тонах, емоційні розмови, але, можливо, саме це й зняло напругу в суспільстві», – сказав глава ОДА.

Як відомо, волинський губернатор раніше прославився скандалами при спілкуванні із волонтерами. Зокрема щодо буцімто наданих владою волонтерам 30 тонн пального, із яких активісти підтвердили отримання тільки кількох тонн.