Скандальний вирок суду щодо міліціонера-хабарника оскаржать

Вирок Рожищенського райсуду, яким виправдали від звинувачень у хабарництві начальника Ратнівського райвідділу УМВС Волині, оскаржать в апеляційному порядку.

Про це заявив начальник відділу прокуратури області Руслан Кузьміч, – повідомляє IA ZIK.

«Прокуратура області оскаржує в апеляційному порядку вирок Рожищенського районного суду, згідно з яким начальника Ратнівського райвідділу виправдано у звязку із недоведеністю вини у скоєнні вимагання й одержання неправомірної вигоди від місцевого жителя», – заявив Кузьміч.

У прокуратурі вважають, що суд не врахував наявних доказів вини правоохоронця та неправильно застосував кримінально-процесуальний закон, відтак наполягатимуть на визнанні працівника міліції винним у скоєних злочинах та вимагатимуть для нього покарання, яке відповідає тяжкості вчинених ним кримінальних правопорушень.

«Оскаржуватиме прокуратура Волині і вирок заступнику начальника Ратнівського райвідділу УМВС України у Волинській області, вимагаючи збільшення строку позбавлення волі», – повідомив Руслан Кузьміч.

Нагадаймо, на Волині люди обурюються вибірковому правосуддю. Пійманих на гарячому міліціонерів, які отримали хабар, Феміда розсудила по-різному: начальника Ратнівського райвідділу міліції повністю виправдала, засудивши на 6 років лише його заступника.