Поляки видали волинянина-контрабандиста

У Ягодині поляки передали контрабандиста-наркодилера СБУ-шникам. Зловмисник втік з-під домашнього арешту у Польщу.

Про це розповіли у прес-центрі СБУ.

У міжнародному пункті пропуску «Ягодин» відбулась екстрадиція 43-річного мешканця Волинської області, який був оголошений у розшук за організацію міжнародного каналу контрабанди пігулок із вмістом псевдоефедрину.

На початку 2014 року працівники СБУ спільно з прикордонниками та митниками затримали чоловіка, який намагався контрабандно ввезти в Україну наркотики.

Чоловік ховав під верхнім одягом півтори тисячі пігулок, які містять прекурсор – псевдоефедрин. За цим фактом зареєстровано кримінальне провадження за частиною 3 статті 305 та частиною 3 статті 311 Кримінального кодексу України.

Після завершення досудового розслідування та передачі матеріалів кримінального провадження до суду, підозрюваний втік з-під домашнього арешту. Чоловік незаконно перетнув кордон та переховувався від суду у Польщі. Втікача оголосили у розшук.

Завдяки взаємодії співробітників Інтерполу, СБУ та правоохоронних органів Польщі контрабандиста було розшукано та затримано.

Любомльський районний суд Волинської області взяв зловмисника під варту і призначив чергове судове засідання у даному кримінальному провадженні.