Нововолинськ: шахтарі сьогодні перекриють трасу

Нововолинські шахтарі не погодились перенести безстрокову акцію протесту та планують сьогодні, 7 травня, перекривати дорогу трасу «Ковель-Львів». Гірники вимагають отримання заборгованої за 4 місяці зарплати.

Про це повідомляє БУГ.

Гірники шахти №10 “Нововолинська”, яким заборгували зарплату за чотири місяці, доведені до відчаю. І у знак протесту від сьогодні розпочинають безстрокову акцію протесту, перекриваючи дорогу перед мостом через річку Західний Буг.

Нагадаємо, що 5-го квітня шахтарі прийшли до міської ради аби висловити вимоги владі, тоді ж колектив вирішив продовжувати протестувати, якщо їм не виплатять зароблене у найближчі дні. Адже, під час III-го з’їзду, міністр Володимир Демчишин особисто повідомив, що із 1-го травня на копальню почнуть поступати кошти.

І все ж, 7-го квітня, о 09:00 працівники шахти зустрілися із керівництвом підприємства із надією почути позитивні новини. У відповідь отримали обіцянки, мовляв гроші поступлять на рахунки до 20 травня. Представники передпускової дирекції шахти в обличчі Петра Солопата та Віктора Дука намагались домовитись із шахтарським колективом про відтермінування мітингу, у тому разі якщо все ж кошти не поступлять до 20 травня. Аргументуючи це також тим, що наближаються свята і люди будуть обурені незручностями на дорозі.

Гірники не пішли на компроміс і більшістю проголосували за те, щоб розпочати перекриття дороги уже сьогодні. Проте, зазначили, що у період святкових днів із 8-го до 11-го травня протестувати не будуть.

Основна вимога шахтарів пришвидшити виплату заборгованості по заробітній платі, забезпечити умови подільної праці на копальні.

Окремі працівники заявили, що уже певний період не мають змоги платити за комунальні послуги. На що Петро Солоп відповів, що це питання підійматиме перед владою міста, адже у їхній компетенції посприяти вирішенню цієї проблеми.

Журналісти інтернет-видання “БУГу” слідкують за розвитком подій, деталі згодом.

1378838_807341202652386_8236531727258239098_n_0 IMG_2930_tn IMG_2932_tn IMG_2936_tn IMG_2938_tn