Біля «Кромберга» під Луцьком далі незаконно торгують пивом

Біля заводу «Кромбег енд Шуберт» поряд із луцьким Новим ринком продовжують незаконно торгувати пивом для робітників, які виходять після чергової зміни.

Активістам «Самооборони Волині» 7 травня вдалося зафіксувати чергового порушника. Ним виявився Роман Левчук, якого правоохоронці штрафували за подібне порушення у грудні 2014 року та неодноразово «ловили» за продаж пива біля заводу.

Раніше Роман Левчук торгував алкоголем із автомобіля. Вже у травні він змінив тактику. Тепер Левчук та його «друзі» продають пиво із пакетів біля прохідної заводу.

Міліціонери, які були на місці, склали протокол про адмінпорушення. Однак штраф за таке порушення – 51 гривня, а тому не виключено, що біля заводу продовжуватимуть торгувати алкоголем, адже вигода перевищує можливі штрафи.

Нагадаємо, активісти громадського формування із охорони громадського порядку «Самооборона Волині» 22 грудня 2014 року виявили, що біля прохідної заводу «Кромберг енд Шуберт», що у селі Рованці біля Луцька, «підприємці» привозять автомобілями пиво та алкогольні напої і продають їх робітникам, що виходять із заводу після зміни.