Волинські шахтарі збираються перекрити дорогу Ковель-Львів

Завтра, 7 травня, працівники шахти №10 «Нововолинська» планують перекрити трасу «Ковель-Львів» у селі Литовеж Іваничівського району перед мостом через річку Західний Буг. Гірники вимагають віддати заборговану зарплату.

Про це повідомляє Під прицілом.

Нововолинські шахтарі подали у відповідні структури офіційну заяву з метою забезпечення безпеки проведення мирного мітингу 7 травня. Вугільники обурені тим, що досі не отримали заборговану за 4 місяці зарплатню. Як сказав під час III-го з’їзду міністр енерговуглепрому Володимир Демчишин, з 1-го травня на шахту почнуть поступати кошти.

Тож завтра, о 9:00 поблизу автостанції у Нововолинську відбудеться збір шахтарів, а потім вони вирушать у село Литовеж для проведення протестної акції та перекриття дороги.

Як розповів голова профспілки шахти «Бужанська» Богдан Макарчук, гірники їхньої шахти також підтримають акцію протесту. Окрім цього до них обіцяли долучитися також гірники шахт №1 та №9.

Нагадаємо, що 5 травня гірники влаштували протесні акції під Нововолинською міськрадою, вимагаючи чесно зароблених грошей. А це за приблизними підрахунками близько 12 мільйонів гривень. Однак, мітингарі так нічого й не домоглись.