У Луцьку військових вітали гвоздиками і брошурками

Військовослужбовців, які лікуються у Луцькому гарнізонному госпіталі, привітали з прийдешнім Днем перемоги над нацизмом.

Урочистості відбулися на дворі медзакладу 6 травня.

«Напередодні великого народного свята хочу привітати вас всіх з Днем пам’яті та Днем перемоги. Дуже приємно мені стояти разом з вами на одній землі і розуміти, що у нас є справжні захисники, справжні герої України», – зазначив голова Волинської обласної ради Валентин Вітер.

Він наголосив, що важливо не забувати подвиг наших солдат та додав, що з будь-якими питаннями бійці можуть звертатися безпосередньо до нього. Також Вітер сказав, що  в межах програми захисту бійців з бюджету області виділено 2 мільйони гривень.

Заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець подякувала хлопцям за мужність в обороні батьківщини та побажала швидкого одужання.

Військових також привітав заступника комісара обласного військового комісаріату майор Ігор Підлісний, який брав у бойових діях на сході України. «Хочу кожному із вас подякувати за ту тяжку працю, яку ви там виконували, за патріотизм, який ви проявили», – сказав майор. Він побажав бійцям здоров’я та мирного неба.

Посадовці подякували лікарям та волонтерам, які опікуються хлопцями у госпіталі.

Військовим вручили квіти та інформаційні брошури, у яких зібрані поради для військовослужбовців та адреси і телефони соціальних служб.