Повідомили, коли буде чергова хвиля демобілізації

Генеральний штаб Збройних сил закликає родичів військовослужбовців відмовитися від мітингів з вимогою їх якнайшвидшої демобілізації та повідомив, коли буде чергова хвиля демобілізація.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генштабу.

“Наголошуємо, що терміни проведення демобілізації, ротації і особливості виконання бойових завдань підрозділами, залученими до проведення АТО, є інформацією, розголошення якої негативно впливає на безпеку особового складу. Таким чином, проведення масових акцій з вимогою оприлюднення цих даних піддає наших воїнів небезпеки”, – йдеться в повідомленні.

Так Генштаб відреагував на мітинг рідних і близьких військовослужбовців 11-го батальйону територіальної оборони Збройних сил біля будівлі Міністерства оборони з вимогою ротації бійців, які, за даними родичів, знаходяться на передовій більше 90 діб, а також якнайшвидшої демобілізації військовослужбовців батальйону.

Генштаб підкреслює, що ротація підрозділів, залучених до антитерористичної операції, проходить за рішенням керівництва АТО. Керівництво приймає його, виходячи з обстановки в зоні бойових дій.

Згідно з повідомленням, демобілізація відслуживших призначений термін буде проведена згідно з планом з 15 травня протягом декількох тижнів.