Поляки допомогли сім’ям поранених бійців з Волині

Польські благодійники зі Щецина привезли на Волинь 27 продуктових наборів. Допомогу отримали сім’ї поранених, загиблих та зниклих без вісти військових.

Про це інформують у групі «Ковельський центр допомоги 51 ОМБР» у facebook.

Так, 27 пакунків з продуктами вагою по 40 кг уже передали у Ковель, Володимир-Волинський, Любомль, Ковельський та Турійський райони. Допомогу зібрала українська громада Щецина.

«Загалом, за цей приїзд, наші колеги волонтери із Об’єднання українців в Польщі та Карітасу Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ в Польщі допомогли 122 сім’ям по всій Україні у вигляді надання пакунків з продуктами на загальну суму близько 90 000 гривень. Біля 2 тонн продуктів адресовано сім’ям волинських Героїв», – йдеться у дописі.

За словами активістів, вартість подарованого благодійниками продуктового набору для однієї сім’ї складає приблизно 870 гривень. Підрахунок здійснювали за цінами одного з найпопулярніших супермаркетів на Волині.
«Критерії, за якими ми відбирали сім’ї для отримання даної допомоги – це сім’ї поранених бійців з дітками; сім’ї, які втратили годувальників (зокрема ті, де є дітки); сім’ї, де рідні не мають жодної вісточки від сина/чоловіка уже кілька місяців», – пояснюють активісти.

2015-05-06_105230