На Волині представили нового голову райдержадміністрації

Посадовцям Старовижівського району представили голову районної державної адміністрації Анатолія Бринчука.

Йдеться у повідомленні прес-служби Волинської ОДА.

Так, сьогодні, 6 травня, губернатор Володимир Гунчик офіційно представив громаді нового голову райдержадміністрації. Нагадаємо 28 квітня цього року Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження № 477/2015-рп, яким і призначив на відповідну посаду Анатолія Бринчука.

На представленні посадовця були присутні працівники апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів, депутати, представники місцевого самоврядування, духовенство та громадськість.

Володимир Гунчик подякував за роботу попередньому голові Старовижівської райдержадміністрації Анатолію Лавренюку.

«Все, що можна зробити для людей, влада повинна зробити, – наголосив голова облдержадміністрації. – За ці два роки ситуація докорінно змінилася. Людям дуже складно і в економічному й в моральному планах. Вести війну, втрачаючи щодня 200 мільйонів гривень, упроваджувати реформи, без яких країна не зможе рухатися вперед… Ми й подумати не могли, що в країні триватиме війна й небезпека чатуватиме з боку сусіда. Нам потрібна сильна армія. А вона може бути такою лише за умови сильної економіки. Тому зусилля влади повинні бути спрямовані на зміцнення економічної складової. Окрім того, сьогодні представники влади повинні працювати для людей, для поліпшення їхнього добробуту».

До призначення на посаду голови райдержадміністрації Анатолій Бринчук працював начальником управління агропромислового розвитку Старовижівської райдержадміністрації. Окрім того, у держслужбовця є досвід роботи в органах влади краю: з березня 2005-го до червня 2011 року впрацював заступником голови райдержадміністрації, раніше, з 1998-го до 2000 року був обраний головою Поліської сільської ради. Анатолій Бринчук 1967 року народження, уродженець села Залізниця Любешівського району.

colwidth-7b7fcb60b8c6ce2927743a08c04ced52

Новий голова Старовижівської райдержадміністрації Анатолій Бринчук

colwidth-9bfb4f5481b6e253969178488867e83f