Волинських строковиків поки не призиватимуть

Призов строкових військових зупинили на деякий час.

Про це йдеться у повідомленні Інформаційного агенства “Волинські новини”.

Згідно із розпорядженням начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка, з метою забезпечення раціонального укомплектування ЗСУ військовослужбовцями строкової служби з 27 квітня 2015 року тимчасово призупинена подача молодого поповнення до українських військових формувань.

Про це сьогодні, 5 травня, під час оперативної наради у голови Волинської ОДА повідомив виконувач обов’язків начальника відділу оборонно-мобілізаційної роботи Волинського обласного військового комісаріату підполковник Геннадій Лічман.

Натомість, з його слів, на Волині до призову на строкову військову службу підлягають 480 чоловік, з яких 257 громадян, що складає 53% від потрібних норм, уже відправили до війська.

Утім, у відповідності до рішення головнокомандувача Збройних сил України задля раціонального укомплектування війська з 27 квітня 2015 року призов на строкову службу до ЗСУ тимчасово призупинили.

Щодо Волині, то найкраща ситуація з набором на строкову службу у Луцькому військовому комісаріаті, де виконувати синівський обов’язок перед Батьківщиною уже зголосилось 53 особи, у Ковельському – 43, Маневицькому та Любешівському – 32, Нововолинському – 30 чоловік.

Значно гіршим є стан справ у Любомльському обласному об’єднаному комісаріаті, де на строкову службу призвали 22% від запланованих. Разом з тим у Ратнівському та Старовижівському – 39%, у Рожищенському – 46%, й у Камінь-Каширському – 52%.