На Волині триває «Звитяга-2015»

На Волині триває спортивно-патріотична гра «Звитяга-2015», протягом якої молоді патріоти з усієї України проходять військові вишколи та вчаться воювати.

Організатор «Звитяги» –  всеукраїнська молодіжна організація «Національний Альянс». Метою є патріотичне виховання молоді, навчання основ військової тактики і дисципліни та фізична підготовка до боїв, – йдеться в сюжеті Громадське. Волинь.

Цього року у грі візьмуть участь понад 350 хлопців та дівчат віком від 15 до 28 років. Учасники, які не досягли 18-ти річного віку, допускалися до участі у змаганнях лише з письмового дозволу батьків.

ДИВИТИСЯ ФОТО З ВІДКРИТТЯ ГРИ

На теренову гру приїхали хлопці та дівчата з Волині, Чернігівщини, Черкащини та навіть Луганщини.

«Звитяга» проходитиме у Цуманських лісах, що на Волині, протягом 1-4 травня. Декілька сотень молодиків вивчатимуть устрій УПА.

«Десятий рік поспіль проводиться «Звитяга» в цих лісах. Сотні і тисячі молодих людей з усієї України приїжджають сюди, щоб загартуватись, взяти для себе щось нове, познайомитись з друзями та побратимами. Десятки хлопців та дівчат із нашої «Звитяги» зараз захищають кордони нашої держави в різних збройних формуваннях. Кожен з них був тут та боровся за прапор і відчував ті емоції, які відчуватимете ви впродовж чотирьох днів», – зазначив Богдан Бальбуза, керівник ГО «Національний альянс», співорганізатор акції.