Боєць з 14 бригади потрапив в аварію

Волинський військовий Сергій Маринець після значних травм та автокатастрофи перебуває у важкому стані.

Про це йдеться у повідомленні Ковельського центру допомоги 51 ОМБР у Facebook.

«Майор 14 ОМБР, начальник штабу, перший заступник другого артилерійного дивізіону Сергій Маринець з Волині у зоні бойових дій на Сході України від самої Волновахи. Провів у складі 51 ОМБР більше 6 місяців на передовій, переживши страшне іще там у зоні АТО, на Сергія падав літак і чудом він вцілів, потім страшна травма лівої ноги, хоч і це не примусило воїна їхати в тил. Сергій і зараз хоче до хлопців… Сергій травмувався 17 квітня, потрапивши у страшне ДТП», – інформують активісти.

«Добу лікарі боролись за життя Сергія, згодом перевели у Львівський Гарнізонний Шпиталь. У шпиталі Сергій пережив 2 операції, спочатку рятували від внутрішньої кровотечі, а уже в середу робили надскладну операцію тазу, складні внутрішньом’язові переломи тазу, такий діагноз був поставлений одразу після ДТП», – підкреслили волонтери.

«По проханню волонтерок-госпітальєрок відгукнувся дуже відомий в Україні лікар, травматолог Ріхтер Олександр Анатолійович, який прибув із Києва до Львова, провести цю надскладну операцію, операція тривала майже 9 годин, наразі наш начальник штабу перебуває у стабільно-важкому стані, попереду довгий і важкий шлях до одужання. Іще одна складна операція пов’язана з травмою голови (перелом черепа),та встановленням титанової пластини,але про це пізніше… Першою відгукнулася волонтерка Наталія Ариванюк й передала 300 доларів, які були витрачені на екстренні витрати під час операції. На даний момент залишаються не оплаченими пластини,які були встановленні Сергію під час операції в середу на суму 33 625 гривень,тому, звертаємось до усіх, до земляків Сергія, до Волинян, до тих кому не байдуже майбутнє здоров’я Сергія просимо відгукнутися і допомогти фінансово, адже 31-річний Сергій має на вихованні 8-річну доньку,а дружина працює на мінімальну зарплату, сім’ї Сергія такі витрати є не під силу», – зазначають волонтери.

1 2 3

Довідка

Номер картки дружини Сергія Аліни Маринець 4149497822556223.

Волонтери військового, координатор Ковельського Центру Наталія Боярина 063-216-33-55.