У бюджеті Нововолинська недорахувались 4 мільйонів гривень

Упродовж 2013˗2014 років посадові особи одного з вугледобувних держпідприємств систематично вказували  недостовірні відомості, занижуючи показники якості вугілля.

Штучно занижена якість вугілля, що планувалося для поставок тепловим електростанціям України, стало підставою для подальшого зниження його вартості та реалізації суб’єктам господарювання області, – повідомляє БУГ.

Працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області встановлено, що посадові особи підприємства у такий спосіб сприяли ненадходженню до бюджету коштів на загальну суму 4 млн. грн.

За вказаним фактом прокуратурою Волинської області відкрито кримінальне провадження з правовою кваліфікацією кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 (службове підроблення та привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем ) КК України.

Правопорушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскацією майна.

Досудове слідство триває та вирішується питання про повідомлення службовцям про підозру в учиненні кримінального правопорушення.