Брат Кіндера «відмазався» за аварію штрафом

Аварія, яку у Ковельському районі скоїв депутат Ковельради відфракції ВО «Батьківщина» Геннадій Кіндер, обійшлась винуватцю штрафом.

Геннадія Кіндера притягнули до адміністративної відповідальності за аварію, яку він скоїв будучи у стані алкогольного сп’яніння, – повідомляє kowel.com.ua.

Нагадаємо, 15-го березня на мосту у Ковелі не розминулися дві автівки, а саме: «Жигуль» та «Нива». «Нивою» керував депутат Ковельради, який був у станні сильного алкогольного сп’яніння. Рівень алкоголю в крові становив 2,08 проміле, що характеризується так: «Втрата здатності до розуміння, ослаблення до відчуттів, ймовірність втрати свідомості, тяжке порушення моторики, втрата свідомості, втрата пам’яті».

Під час прес-конференції в УМВС Волині Олег Кіндер притягнутий до адміністративної відповідальності згідно статті 130, тобто за керування транспортними засобами у нетверезому стані та статті 124 -порушення правил дорожнього руху з пошкодженням транспортних засобів. За ці порушення Кіндер понесе адміністративне покарання, тобто штраф.