Українці побачать перший серіал про добровольців

Телеканал «2+2» покаже перший український серіал про воїнів-добровольців уже в кінці травня.

Про це інформує прес-служба каналу.

Серіал «Гвардія» – історія про перших добровольців. У своїй тематиці – це єдина вітчизняна кінострічка. Глядачі зможуть побачити спільний проект телеканалу «2+2» та компанії «Президент фільм Україна» 23 травня.

«Прем’єра «Гвардії» – дуже важлива й хвилююча подія для каналу «2+2». На мою думку, в часи війни найпершим внеском телевізійної спільноти у протидію агресії повинен стати якісний патріотичний телевізійний продукт, створення культурних цінностей, які б естетикою та емоційною напругою відповідали масштабу й силі перетворень у країні, допомагали становленню держави, виховували й підтримували наших героїв. Телесеріал «Гвардія» – лише один з перших кроків, які «2+2» робить на цьому шляху», – зазначив генеральний продюсер «2+2» Гліб Корнілов.

В основі телевізійного серіалу покладені реальні події першої половини 2014 року в Україні. Це історія перших добровольців, які після початку російської агресії першими відгукнулись на заклик записуватись в лави Нацгвардії. Серед них – одеський студент, сотник Майдану, лейтенант внутрішніх військ, кримський татарин, молодий вчений, бізнесмен, слюсар, чемпіонка зі спортивної стрільби. Вони – люди зовсім різних світів, різного віку, життєвого досвіду, переконань. Ще вчора  вони стояли по різні сторони барикад, і конфлікти між ними неминучі. Але їх об’єднує одне – готовність віддати життя за Україну. В навчальному таборі з них формують розвідувальний взвод.

У головних ролях – Олексій Горбунов, Ахтем Сейтаблаєв, Дмитро Ступка, Костянтин Шафоренко, Вано Янтабілідзе.

Головний сценарист картини – Микола Рибалка («Хайтарма», «Двоє», «Дот», «Чемпіони з підворіття», «Куплю друга» та ін), режисер – Олексій Шапарев («Київський торт», «Ескімоска», «Ціна Свободи» та ін.), оператор – Анатолій Химич.