У Луцьку зловили псевдоволонтера

У Луцьку громадські активісти впіймали чергового псевдоволонтера.

Чоловіка, який нібито збирав гроші родичам загиблих військових, “виловили” біля “Там Таму” 30 квітня.

“Сьогодні виявили псевдоволонтера. Спитав документи, подивився договір “фонду” з родиною загиблого солдата, саме більше мене здивувало, що там пише “Договір АТО(!!!)”. Просто задумайтесь. Спитав в знайомих, що ловлять по Львову цих аферистів. Мені розповіли, що то просто назва, щоб не піднялася рука забрати того “волонтера” в міліцію”, – пише в Facebook Сергій Абрам.

“Подзвонив до мами, котра заключала договір з цими аферистами. Вона розповіла, що з того часу як заключила договір, а це з грудня 2014 року, то нічим фонд не допоміг ні їй, ні родині. Також здивувалася, що вони збирають кошти в Луцьку. Спочатку “волонтер” вів себе спокійно, але коли побачив підмогу, яка приїхала до мене та почув, що ми викликали міліцію думав втекти, але не вийшло. Не признався скільки йому платять, але я зайшов в інтернет, то там є оплата праці, а саме 100 грн”, – додав активіст.

“Міліція приїхала, завезли в міськвідділ. Наразі йде допит правоохонцями цього “волонтера”. До речі той бідолаха… є на групі по стану здоров’я. Так як я і казав, ці фонди беруть на роботу пенсіонерів, неповносправних та малолітніх, яким немає чим зайнятися вдень”, – написав Абрам.

Нагадаємо, 29 квітня у “Самообороні Волині” поінформували, що впіймали гастролерів з Львівщини, які нібито збирали гроші на військо митному пункті “Ягодин”.