На Волині хочуть порахувати всі сміттєзвалища

Організатори акції “Зробимо Волинь чистою” анонсували створення переліку стихійних сміттєзвалищ в області.

30 квітня вони підсумовували результати акції.

Зокрема, розповіли, що волонтери зібрали 3749 пакетів зі сміттям. Цьогоріч до акції долучилися у Луцьку долучився 2091 учасник, а по області загалом – 3265 людей.

До акції долучилися багато районів та міст області : Ківерцівський, Рожищенський, Стровижівський, Любомльський, Колківський, Ратнівський, Іваничівський, Любешіський райони, а також міста Нововолинськ, Володимир-Волинський, Нововолинськ та селище Торчин. Організатори висловили подяки усім координаторам акції з Луцька та області, а також компаніям і приватним підприємцям, які активно долучилися до прибирання.

Водночас волонтери відзначили негативну тенденцію збільшення кількості стихійних сміттєзвалищ у місті та області. У планах організаторів – створити перелік стихійних сміттєзвалищ та привернути до цієї проблеми увагу природоохоронної прокуратури та міської влади. Також планують створити онлайн-ресурс для підвищення екологічної свідомості волинян.

Там можна буде переглянути інформацію про пункти збору сміття, як прихильно сортувати сміття,де знайти пункти переробки тощо. Розробити сайт планують до середини літа. У майбутньому організатори знову планують проводити толоки з прибирання територій.