Фірми олігархів «програли» тендер з забезпечення «Луцьктепла»

ДКП «Луцьктепло» закуплятиме бензин у товаристві з обмеженою відповідальністю «Аргос СП», власником якого є Сергій Поліщук – екс-керівник «Східноєвропейської теплоелектрогенеруючої компанії».

Пропозицію «Аргос СП» акцептували 24 квітня, – повідомляють у Віснику державних закупівель.

У нього «Луцьктепло» купить 98500 літрів різних видів палива (бензин А-95, бензин А-92, дизельне пальне). Середня вартість літра – 18,92 гривні. Загальна сума угоди – 1 864 175 гривень.

Зауважимо, що раніше Поліщук керував «Східноєвропейською теплоелектрогенеруючою компанією». Саме ця компанія до 2011 року володіла котельною на вулиці Карбишева, 2, доки не продала її товариству з обмеженою відповідальністю «Західна теплоенергетична група». Угода збіглась в часі з призначенням «людини нардепа Ігоря Єремеєва» Олександра Киричука.

 

Поліщук

Поліщук2

Поліщук3

Поліщук4

 

Конкурентами «Аргос СП» під час торгів були два паливних тендерних лідери на Волині – товариство з обмеженою відповідальністю «Вог Рітейл», що входить до групи «Континіум» Ігоря Єремеєва, Степана Івахіва, Петра Димінського і Сергія Лагура, та товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-торгівельна фірма «Авіас», що входить до групи «Приват» Ігоря Коломойського та інших акціонерів.

Однак вони запропонувати більшу ціну за таку кількість палива: «Вог Рітейл» 2 094 615 гривень, «Авіас» – 1 935 000 гривень.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО КОНФЛІКТ ЗА «ЛУЦЬКТЕПЛО»