У луцьких поліклініках з’являться військові психологи

У поліклініках Луцька з’являться психологи, які працюватимуть з військовими та їх рідним. Про це стало відомо сьогодні, 29 квітня, під час 73-ої сесії Луцької міської ради.

Повідомляє Слово Волині.

Депутати розглянули проект рішення «Про введення одиниці медичного психолога до штатних розписів окремих комунальних медичних установ м. Луцька».

Автор проекту рішення Ірина Констанкевич зазначила, що наразі у Луцьку катастрофічно не вистачає психологів, тому допомогу чоловікам, які повернулись з війни, надають викладачі університету.

Відтак, з метою покращення якості надання психологічної допомоги демобілізованим військовим, а також рідним учасників АТО депутат запропонувала рекомендувати керівникам комунальних закладів «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги», «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 1», «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» та «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» ввести у штат по одному психологу.

Секретар міської ради Сергій Григоренко також згадав випадок, коли мамі одного з загиблих на Сході бійців знадобилась термінова допомога, втім психолога довелось чекати більше двох годин, адже він їхав аж з Рожищ.

З огляду на те, що війна триває, і допомога психологів може знадобитись ще, як демобілізованим, так і сім’ям загиблих, посадовець запропонував підтримати цю пропозицію.

Зрештою, депутати більшістю голосів підтримали проект рішення.