Син луцького чиновника вчинив аварію

Повертаючись із риболовлі, син директора департаменту ЖКГ Івана Кубіцького, будучи напідпитку, силою заволодів місцем водія в автомобілі і потрапив в ДТП. Збитки відмовився відшкодовувати і власнику паркана, який зніс, і власнику автомобіля.

Пояснення просте: за водійським кермом він не був, адже міліція засвідчила про це у звіті. “Євген Кубіцький – брат мого колеги. Так і вийшло, що разом потрапили на риболовлю”, – розповідає “Таблоїду Волині” власник авто Валерій Миколайчук.

“Коли поверталися назад, я зупинився, треба було вийти з авто. Повернувся, а Кубіцький – за кермом. Коли попросив звільнити місце, він відмовився, почав погрожуаати фізичною розправою. Знаючи його характер, я не мав сумніву, що так і буде, тому змирився. На одному з поворотів в селі Шепель він не справився з керуванням і в’їхав у паркан, розтрощив його і врізався в дерево. Побив лоба, розбив лобове скло, його кров і досі є на автомобілі”, – каже Валерій.

Після аварії на місце пригоди приїхав батько-посадовець. “Я говорив з Іваном Кубіцьким, який приїхав до нас, бо Євген був таким п’яним, що там не було з ким говорити. Кубіцький-старший пообіцяв, що все владнаємо, що відшкодує збитки, але вже на другий день змінив свою позицію, мовляв, його син не був ні за яким кермом”, – каже постраждалий.

Схожу історію розповів і власник розтрощеного паркану місцевий священик Микола Іллюк. Чоловік каже, що в день аварії йому обіцяли полагодити загорожу, але вже минув місяць, а ніхто так і не з’явився.

Валерій Миколайчук написав заяву про відкриття кримінального провадження за фактом ДТП у нетверезому стані, а також погроз, проте справу навіть не внесли до реєстру за відсутністю складу злочину. Чоловік вбачає у цьому вплив на думку правоохоронців тата-посадовця, проте переконаний: правда переможе, адже має свідків-очевидців і кров горе-водія на розбитому авто.