Призначили віце-мера Луцька

Депутати Луцької міської ради підтримали пропозицію міського голови Миколи Романюка призначити першим заступником мера Тараса Яковлева.

Таке рішення прийняли під час сесії міськради у середу, 29 квітня.

Нагадаємо, 21 квітня Романюк заявив, що на посаду заступника не будуть брати нову людину. Обов’язки та напрями роботи поділили між трьома заступниками мера, які нині працюють.

Відтак питаннями і заходами по забезпеченні на території міста законності, правопорядку, а також охорони права і свобод громади тепер буде займатися вже перший заступник міського голови Тарас Яковлев. Також йому «дісталися» призов на строкову військову службу та координація роботи комунального підприємства «Ласка».

Заступниця мера Лариса Соколовська куруватиме напрям соціальної допомоги, зокрема буде займатися соціальною підтримкою учасників АТО та їх сімей. А Юрій Вербич – охорону здоров’я, культуру, а також підтримку молоді та спорту.

Під час обговорення в сесійній залі депутат Андрій Осіпов відзначив, що Романюк не мав права без погодження з радою так перерозподіляти обов’язки.  Йому заперечив Анатолій Бірюков, мовляв, посада заступника залишається вакантною, а не зникає.

Зрештою, після нетривалої дискусії депутати підтримали призначення Яковлева.

Зауважимо, що від дня призначення його зарплата збільшиться на 162 гривні –  з 2855 гривень до 3017.