Прокуратура взялася за бійку високопосадовців на Волині

Прокуратура Волині розслідує бійку між головою Володимир-Волинської РДА та заступником голови Володимир-Волинської районної ради.

29 квітня прокурор Волинської області Дмитро Чепіжак повідомив про підозру у вчиненні умисного нанесення легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я, заступнику голови Володимир-Волинської районної ради, – повідомили у прес-службі прокуратури.

Йдеться про інцидент, який трапився 14 жовтня 2014 року близько 17:00 у приміщенні кабінету загального відділу Володимир-Волинської районної державної адміністрації. Тоді під час суперечки заступник голови райради Павло Карпюк (на фото справа) ударив кулаком в обличчя голову Володимир-Волинської районної державної адміністрації Володимира Савчука (на фото зліва). Цим він спричинив йому тілесні ушкодження – струс головного мозку та рани верхньої губи.

Натомість голові РДА повідомлено про підозру в умисному нанесенні легких тілесних ушкоджень заступнику голови райради, адже саме він першим завдав своєму опоненту удару в обличчя.

Триває досудове розслідування. Водночас обом учасникам конфлікту роз’яснили, що в разі їхнього примирення кримінальне провадження можуть закрити.