Перевірять тендери за участі фірм групи Єремеєва

Антимонопольники та фахівці Мінекономрозвитку перевірять тендер на майже 52 мільйони гривень, в яких брали участь фірми, пов’язані з групою народного депутата Ігоря Єремеєва.

Йдеться про закупівлю ДП «НАЕК «Енергоатом» палива в ТОВ «Вог Аеро Джет», – повідомили в Центрі протидії корупції.

Справа в тому, що за повідомленням «Наші Гроші», ТОВ «Вог Аеро Джет» входить у паливну групу «Континіум» народного депутата Ігоря Єремеєва. Основним власником є голландська компанія «Вест Оіл Групп Холдинг Б.В.». Єдиним конкурентом під час проведення закупівлі було МПП «ВК Імпекс», власником якого є Микола Голанов. Він відомий як начальник відділу технічної експлуатації АЗС тієї ж групи «Континіум». МПП «Імпекс» зареєстрований у Луцьку на одній адресі ще з низкою компаній – з місцевою філією ТОВ «Золотого Екватора» І. Єрємєєва та ТОВ «Дельта Вест Оіл Груп».

Зараз власником останнього підприємства є вищезгадана голландська компанія «Вест Оіл Груп Холдінг Б. В.». А першими засновниками були партнери І. Єрємєєва по «Контініуму» Степан Івахів та Сергій Корецький. Разом з тим, МПП «ВК Імпекс» постійно складає конкуренцію з вищою ціновою пропозицією ТОВ «Вог Аеро Джет» при проведенні процедур закупівель ДП «НАЕК «Енергоатом».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО «ІМПЕРІЮ» ЄРЕМЕЄВА

Такі дії на думку «Центру протидії корупції» мають ознаки антиконкурентних узгоджених дій, що спотворюють результати торгів. Саме тому, команда «Центру протидії корупції» разом з народним депутатом  Єгором Соболєвим намагається відмінити тендер та притягти до відповідальності чиновників.