На Волині викрили псевдоволонтерів

На Волині викрили псевдоволонтерів, які збирали гроші на митному пункті “Ягодин”.

“Інформація-попередження про шахраїв. Знову львівські гастролери”, – пише в Facebook самооборонівець Олександр Ніколайчук.

“Авто із наліпками “Айдар”, чоловік у військовій формі із шефроном на рукаві “Айдар”, скринька благодійного фонду “Об’єднана Україна” (м. Львів) із написом “Допомога бійцям в АТО” “опломбована” папірчиками багаторазового використання із печатками фонду. Здалека виглядає все дуже презентабельно. Тільки, от біда, наші луцькі айдарівці, виїхавши на місце для з’ясування обставин, не змогли ідентифікувати чоловіка як військовослужбовця. Провели роз’яснювальну бесіду про неприспустимість протиправної поведінки. Передали скриньку на штаб “Самооборони”, щоб кошти дійсно були використані на потреби армії. Попередили, що наступного разу, у випадку повторних відвідин шахраями Волині, іх авто поїде на передову”, – повідомив він.

“За дві-три години “волонтерства” зібрано 2504 (дві тисячі п’ятсот чотири) гривні 50 копійок. Гарний заробіток? Дякуємо небайдужим землякам, котрі запідозрили щось нечисте та не посоромились повідомити про факт перебування гастролерів на кордоні”, – додав активіст.

“ЛЮДИ! Не кидайте готівкові кошти у скриньки тим, кого не знаєте особисто чи не довіряєте на всі 100%. Навіть, якщо ну вже дуже гарна “обгортка” і так вже дуже хочеться “допомогти”. Саме такими діями ви стимулюєте плодіння нечесних на руку потвор. Фінансуючи злочинців, ви стаєте співучасниками, а не жертвами, на мою думку. Жертводавці, учергове повторюю: щоб покращити собі карму та отримати чергову галочку на небесах, допомагайте адресно через тих, кого знаєте та тих, хто у суспільстві має хорошу репутацію”, – закликав він.

hgjh